Tylko na Higieniczny.pl – Pojemnik na papier toaletowy

pojemnik-na-papier-toaletowy-wroclawNiemal każdy spotkał się z nieprzyjemną sytuacją, gdy toaleta publiczna, z której trzeba było skorzystać okazywała się płatna, a papier toaletowy wisiał na zewnątrz kabiny lub, co gorsza, był dozowany przez nadzorującego pracownika. Krępująca sytuacja odrywania określonej ilości papieru skutecznie zniechęcała potencjalnych użytkowników do tego typu miejsc. Na szczęście, coraz częściej pojawiają się toalety, w których panują bardziej humanitarne warunki i, w których nikt nie dozuje ilości papieru. W takich łazienkach znaleźć można różnego rodzaju nowoczesne urządzenia, takie jak: podajnik na papier do rąk, automatyczną suszarkę, czy w końcu pojemnik na papier toaletowy zamontowany wewnątrz kabiny z muszlą klozetową.

W takiej kabinie jest zazwyczaj wiele miejsca, jest ona czysta, schludna i zadbana. Z boku stoi mały śmietnik, do którego wrzucić można nieczystości, a na drzwiach zamontowane są małe haczyki, na których klient wiesza odzienie wierzchnie. Postęp ten sprawił, że korzystanie z takiej toalety jest luksusem, a nawet przyjemnością. Co więcej – nie jest już powodem do wstydu.

Tylko teraz na Higieniczny.pl – Pojemniki na papier toaletowy w promocyjnych cenach. Wielka wyprzedaż!

Pojemnik na papier w łazience masowej różni się od tego, który znajduje się w prywatnej ubikacji w domu. Ten domowy zazwyczaj jest niezabudowany, wiesza się go na ścianie i gdy zajdzie taka potrzeba, z łatwością, wymienia się zużytą rolkę na nową. Niekiedy spotkać można specjalne stojaki, na których umieścić można nawet kilka rolek jednocześnie. Odwijanie z nich papieru nie jest jednak zbyt praktyczne, ponieważ potrzeba do tego mozolnych manipulacji dłonią. Pojemnik na papier toaletowy, w który wyposażona jest niejedna toaleta publiczna to konstrukt zabudowany i niezniszczalny. Dzięki temu zachowuje wszelkie wymogi dotyczące higieny i sterylności – osoba załatwiająca potrzebę ma pewność, że używany przez nią listek papieru jest świeży i czysty. Pojemniki te charakteryzują się względnie dużym rozmiarem i pojemnością, co daje możliwość umieszczenia w środku większej rolki papieru lub nawet kilku rolek. W ten sposób osoba dbająca o czystość i porządek tego miejsca rzadziej musi zasilać je nowym wsadem.

pojemnik-na-papier-toaletowyNiebagatelną rolę stanowi materiał użyty do konstrukcji pojemników. Idealnie, jeśli stworzone są z wysokiej jakości plastiku ABS lub ze stali nierdzewnej. Bardzo łatwo się je wówczas czyści za pomocą standardowych środków czystości – dzięki temu zawsze są zadbane i lśniące. Plastik oraz stal zapewniają wysoką trwałość i wytrzymałość w przypadku próby ich demontażu przez osoby nieupoważnione do takiego zachowania. Urządzenia tego typu często są zamykane na kluczyk. Rozwiązanie to skutecznie zapobiega wynoszeniu papieru przez korzystających z toalety gości oraz zapewnia solidność przymocowania obu części pojemnika przez co jedna z nich nie opada. Zamontowane małe okienko jest pomocne, gdy chcemy zajrzeć do środka w celu skontrolowania ilości papieru – jeśli jest go za mało możemy przenieść się do innej kabiny lub poprosić o pomoc pracownika. Pamiętajmy jednak, żeby nigdy nie używać papieru, który służy do osuszania dłoni. Ten rodzaj materiału nie może być spuszczany w toalecie.

Toaleta publiczna, która w swym wyposażeniu posiada pojemnik na papier toaletowy przynosi satysfakcję i zadowolenie użytkownikom.