Sztuka zdobienia

sztuka zdobienia bizuteriiSztuka, oryginalność, nietypowe podejście do tematu ozdób. Tworzenie biżuterii artystycznej to pasja połączona z manufakturą.
Każdy element z naszej bogatej kolekcji biżuterii jest wykonana ręcznie. Wkładamy wiele zaangażowania, kreatywności i serca w nasze projekty, a końcowy efekt bardzo często zaskakuje nas samych.

Tworzenie biżuterii artystycznej nigdy nie opiera się na powielaniu istniejących wzorów. Pasja, inspiracja otaczającą naturą, fakturami, materiałami. Całość podsycona spontanicznym tworzeniem, daje nieprzeciętne efekty. biżuteria artystyczna

Nasze klientki doceniają to, w jaki sposób podchodzimy do swojej pracy. Dzięki temu grono naszych odbiorców nieustannie się powiększa, docierając nawet poza granice naszego kraju. Motywem przewodnim naszej biżuterii jest filc, wełna oraz szkło. Z tych materiałów możemy wyczarować niepowtarzalne, wzbudzające powszechny podziw i zainteresowanie, formy biżuteryjne, akcesoria uzupełniające prosty strój. Coraz więcej naszych Klientek decyduje się na zakup biżuterii z wyjątkowej kolekcji ślubnej.

<img src=”images/f2.jpg” alt=”#” align=”right” width=”300″ height=”200″ />
To niezwykłe elementy dekoracyjne, które doskonale uzupełniają strój każdej Panny Młodej. Biżuteria artystyczna staje się coraz bardziej docenianą alternatywą dla klasycznej biżuterii złotej czy srebrnej, a do tego jest od niej nieporównywalnie tańsza. Zarówno osoby, które lubią efektowną biżuterię, jak i klientki, ceniące modę w stylu eco, znajdą w naszej kolekcji coś, co je urzeknie i zachęci do zakupu.
Do tej pory największym zainteresowaniem w naszej galerii biżuterii artystycznej cieszy się kolekcja biżuterii z filcu. Do jej tworzenia wykorzystujemy technikę filcowania na mokro. Dzięki temu udaję nam się połączyć wełnę z innymi, wyjątkowo delikatnymi materiałami tj. szyfon, tiul, jedwab. Wełna zostaje w nie wfilcowana. Ta technika ułatwia wykonanie bardzo lekkiej, pomysłowej ale równocześnie wyjątkowo finezyjnej biżuterii artystycznej. Naszyjniki, kolczyki, bransolety, opaski na włosy to ciepła, miękka biżuteria, idealna na jesienno-zimowe chłody.