Med-Orth – sklep i pracownia ortopedyczna we Wrocławiu

Med-Orth – sklep i pracownia ortopedyczna we Wrocławiu
Artystyczna kategoria
Artystyczny opis

stabilizator kolana z oferty Med-OrthJeżeli potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, to skorzystaj z oferty sklepu internetowego firmy Med-Orth z Wrocławia. Jest to przedsiębiorstwo które na rynku funkcjonuje z dużym powodzeniem już od długich lat.

Główny profil działalności to sprzedaż detaliczna gotowych wyrobów medycznych. Ale zakład ten wychodzi poza te ramy i ma w swojej propozycji też artykuły, które są wykonywane na indywidualne zamówienie pacjenta.

A co można zakupić w powyższym sklepie online?

Otóż istnieje sposobność nabycia między innymi obuwia ortopedycznego przeznaczonego zarówno dla najmłodszych, jak i ludzi dorosłych. Dostępne są również protezy kończyn górnych i dolnych oraz na przykład ortezy i wkładki ortopedyczne, a także gorsety do leczenia skolioz.

Med-Orth, to nie tylko możliwość zakupu wyżej wymienionego sprzętu, ale w tym miejscu można także wypożyczyć chociażby kule łokciowe, wózek inwalidzki, czy też łóżko szpitalne. Wynajęty sprzęt medyczny jeśli zaistnieje taka potrzeba, można w dolnym czasie jego użytkowania wykupić.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Artystyczna strona WWW
Telefon
713723033
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
Artystyczny REGON
930326316
Artystyczny NIP
8990027389
  • Med-Orth – sklep i pracownia ortopedyczna we Wrocławiu