Contour Studio – kosmetologia estetyczna Wrocław

Contour Studio – kosmetologia estetyczna Wrocław
Artystyczna kategoria
Artystyczny opis

W naszym centrum kosmetologii estetycznej to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, w którym każdy znajdzie zabiegi, które pomogą mu poprawić swój wygląd. Dysponujemy doświadczoną kadrą fachowców, którzy do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie i dbają, aby otrzymał on usługi na najwyższym poziomie.

Naszym pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów, wśród których znajdują się między innymi depilacja laserowa, usuwanie przebarwień, laserowe zamykanie naczynek, laserowe usuwanie tatuaży i wiele innych. Cały czas inwestujemy w rozwój naszego sprzętu oraz naszych specjalistów. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą uzyskać zabiegi na najwyższym poziomie, które zostaną wykonane z zachowaniem najwyższej jakości dyskrecji.

Zaletą naszych usług poza profesjonalizmem naszych fachowców i posiadaniu wysokiej jakości sprzętu są bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że każdy, kto powierzy nam swój wygląd będzie zadowolony z uzyskanych u nas efektów. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas zabiegów.

Contour Studio logo

Contour Studio

Artystyczna strona WWW
Telefon
713072080
Siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Artystyczny REGON
020606738
Artystyczny NIP
8971634131
  • Contour Studio – kosmetologia estetyczna Wrocław