www.bizuteria-artystyczna.pl -

Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie i transgraniczne

Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie i transgraniczne
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg oferuje możliwość skorzystania z porad prawnych w języku polskim i niemieckim. W zakres działań wchodzą doradztwo prawne, porady i opinie prawne, a także reprezentowanie klientów przed sądem. Usługi są kierowane do klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Specjalizacją kancelarii są: prawo spółek, prawo procesowe, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe i prawa nieruchomości, a także w zakresie usług transgranicznych w zakresie prawa gospodarczego. W zakresie usług kierowanych do klienta biznesowego znajdują się prawo pracodawcy, prawo autorskie i własność intelektualna, regulaminy sklepów na ternie Niemiec, dochodzenie wierzytelności w Niemczech, a także spory sądowe oraz umowy i transakcje handlowe.

W zakresie usług indywidualnych znajdują się sprawy transgraniczne, Jugendamt, prawo spadkowe, konsumenckie, odszkodowania oraz coraz popularniejsze umowy deweloperskie i obrót nieruchomościami. Dodatkowo Anna Stangenberg oferuje pomoc prawną kredytobiorcom kredytów we frankach.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
519419646
Siedziba:
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
Artystyczny REGON:
367772089
Artystyczny NIP:
8522531717
  • Kancelaria Stangenberg – prawo niemieckie i transgraniczne

Sorry, the comment form is closed at this time.