www.bizuteria-artystyczna.pl -

Firma Wiązar Polska – certyfikaty na wyroby

Firma Wiązar Polska – certyfikaty na wyroby
Artystyczna nazwa:
Firma Wiązar Polska – certyfikaty na wyroby
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Porządny dach ma niebagatelne znaczenie dla funkcjonalności całego budynku. Firma Wiązar Polska to rodzinna i długim doświadczeniem firma, która za cel postawiła sobie wykonywanie projektów oraz konstrukcji dachowych. Są to przede wszystkim wiązary dachowe, które obecnie są tańszą i szybszą alternatywą dla tradycyjnych metod. W ofercie firmy jest również tradycyjna więźba dachowa oraz ściany szczytowe.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Konstrukcje te mogą zostać wykonane zarówno na budynkach mieszkalnych, jak i wielkogabarytowych o przeznaczeniu przemysłowym czy rolniczym. Usługi wykonane przez firmę Wiązar Polska są w pełni kompleksowe oraz profesjonalne. Przyczynia się do tego również wysoka jakość materiałów wykorzystywanych konstrukcji wiązar i więźb.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Jest to wysokiej jakości tarcica konstrukcyjna, która spełnia polskie normy budowlane. Drewno importowane jest ze Skandynawii oraz Niemiec i odznacza się wyjątkowymi parametrami. Między innymi jest odporne na takie czynniki jak insekty, grzyby, a dzięki odpowiedniej wilgotności jest także niepalne.

 

Wiązar Polska

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
578211132
Siedziba:
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Artystyczny REGON:
011059223
Artystyczny NIP:
1230537879
  • Firma Wiązar Polska – certyfikaty na wyroby
  • Firma Wiązar Polska – certyfikaty na wyroby

Sorry, the comment form is closed at this time.