www.bizuteria-artystyczna.pl -

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Artystyczna nazwa:
Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Kancelaria notarialna Bożena Nowińska zlokalizowana jest przy ul. Hubskiej 52/9 we Wrocławiu.Kancelaria działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Możliwie jest po wcześniejszym umówienie wykonanie czynności prawnych w innych godzinach. W celu dokonania czynności notarialnych należy kontaktować z kancelarią, pracownicy wskażą listę niezbędnych dokumentów do wykonania danej czynności oraz ustalą termin.

Kancelaria Notarialna Wrocław Bożena Nowińska fot.1

Czynności notarialne wykonywane są w siedzibie kancelarii, w przypadku szczególnego charakteru okoliczności, możliwe jest dokonać je w innym miejscu. Wszelkie informację na temat czynności notarialnych można otrzymać bezpłatnie telefonicznie lub osobiście w kancelarii. Notariusz świadczy także usługi w zakresie pomocy prawnej i doradztwa.

Kancelaria Notarialna Wrocław Bożena Nowińska fot.2

W ramach działalności notariusza wykonywane są takie działania jak m.in.: sporządzanie protokołów, tworzenie aktów poświadczenia dziedziczenia, składanie wniosków o wpis do ksiąg wieczystych w ramach prawa nieruchomości, tworzenie aktów notarialnych.

 

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
713412452
Siedziba:
ul. Hubska 52/9 50-502 Wrocław
Artystyczny REGON:
930720007
Artystyczny NIP:
8981014045
  • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
  • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Sorry, the comment form is closed at this time.