www.bizuteria-artystyczna.pl -

OptoVet Weterynarz Wrocław

OptoVet Weterynarz Wrocław
Artystyczna nazwa:
OptoVet Weterynarz Wrocław
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

OptoVent to miejsce skupiające weterynarzy, którzy zaopiekują się Twoimi zwierzętami. W skład zespołu wchodzi kilku specjalistów z dużym doświadczeniem zdobytym w wielu klinikach weterynaryjnych. Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. chirurgię, stomatologie, dermatologię czy profilaktykę. Weterynarze pracujący w klinice specjalizują się także w okulistyce i będą potrafili zadbać o wzrok Twoich zwierząt.

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław fot.1

Gabinet znajduje się we Wrocławiu jest wyposażony w sprzęt medyczny, dzięki któremu można przeprowadzać wiele specjalistycznych badań i pozwala na stawianie trafnych diagnoz. Wizyty okulistyczne umawiane są telefonicznie na konkretną godzinę. Weterynarze pracują przez 7 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach, są one podane na stronie internetowej. Także w niedziele na miejscu znajduje się weterynarz dyżurny i istnieje możliwość skorzystania z porady.

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław fot.2

W przychodni weterynaryjnej OptoVent znajduje się także salon strzyżenia psów. Oprócz bezstresowego strzyżenia psi fryzjer chętnie udzieli kilku fachowych porad.

 

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

 

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
534820033
Siedziba:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
Artystyczny REGON:
366321634
Artystyczny NIP:
8952114212
  • OptoVet Weterynarz Wrocław
  • OptoVet Weterynarz Wrocław

Sorry, the comment form is closed at this time.