www.bizuteria-artystyczna.pl -

Okulista w Centrum Helemejko Wrocław

Okulista w Centrum Helemejko Wrocław
Artystyczna nazwa:
Okulista w Centrum Helemejko Wrocław
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Centrum Medyczne Helemejko z Wrocławia, zaprasza Państwa do skorzystania z profesjonalnie przygotowanej oferty gabinetu okulistycznego. Nasi lekarze okuliści, to zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny chorób oczu, takich jak zespół suchego oka, jaskra, zaćma, zapalenia błony naczyniowej i choroby siatkówki. Okuliści, z którymi współpracujemy, to grono kompetentnych i wykwalifikowanych ekspertów z udokumentowanym dorobkiem naukowym.

W Centrum Medycznym Helemejko możecie Państwo skorzystać między innymi z szerokich możliwości postępowania diagnostyczno – leczniczego w przypadku zespołu suchego oka. Nieprawidłowe nawilżenie gałki ocznej, skutkuje podrażnieniem oczu, zmęczeniem i uczuciem świądu. Nasza kadra wyspecjalizowała się w leczeniu tej coraz częstszej dolegliwości.

W naszym gabinecie wykonają Państwo wszystkie dostępne testy i badania, które pozwolą one ocenić przyczynę suchości oka i możliwie najlepiej dopasować odpowiednią terapię. Jako jedni z nielicznych w Polsce, dysponujemy nowoczesnym aparatem Rexon Eye, dzięki któremu leczenie przebiega bezpiecznie i bezinwazyjnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą na stronie internetowej i poprzez kontakt telefoniczny.

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
660206896
Siedziba:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Artystyczny REGON:
930332280
Artystyczny NIP:
8981029578

Sorry, the comment form is closed at this time.