www.bizuteria-artystyczna.pl -

ECR – remarketing oprogramowanie

ECR – remarketing oprogramowanie
Artystyczna nazwa:
ECR – remarketing oprogramowanie
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Firma ECR – Europejskie Centrum Remarketingu zajmuje się remarketingiem pojazdów, maszyn i sprzętu pozostających w gestii firm leasingowych i banków po wygaśnięciu umów leasingowych. W obszarze zainteresowania ECR pozostają także sprzęt i urządzenia powindykacyjne czy pojazdy poflotowe.

ECR prowadzi portal aukcyjny Poleasingowe.pl, na którym sprzedawane są ruchomości należące do współpracujących z ECR firm i banków. To przede wszystkim samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, maszyny budowlane i rolnicze, maszyny przemysłowe i sprzęt medyczny. W aukcjach może wziąć udział każdy użytkownik, oczywiście po wcześniejszej rejestracji na portalu.

Wprowadzanie do ponownego obrotu pojazdów i sprzętu poleasingowego to nie całość oferty Europejskiego Centrum Remarketingu. Firma oferuje także oprogramowanie i systemy aukcyjne dla banków i instytucji finansowych zajmujących się leasingiem. Systemy AfterLease BOX i AfterLease Cloud zapewniają sprawne zarządzanie zasobami magazynowymi i przeprowadzanie aukcji na własnej stronie internetowej.

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
801009409
Siedziba:
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Artystyczny REGON:
021014968
Artystyczny NIP:
8942976550

Leave a comment

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

RSS feed for comments on this post.