www.bizuteria-artystyczna.pl -

Auto GTA – skup aut z Wrocławia

Auto GTA – skup aut z Wrocławia
Artystyczna nazwa:
Auto GTA – skup aut z Wrocławia
Artystyczna kategoria:
Artystyczny opis:

Działamy w branży motoryzacyjnej. Skupujemy samochody starsze, często uszkodzone, nadają się do złomowania, demontażu lub kasacji. Dzięki nam klient nie ma problemu z wrakiem, może sprzedać go nam, a my zrobimy wszystko to, co należy. Niektóre auta można sprzedać innemu użytkownikowi, ale część rzeczy nadaje się wyłącznie na złom. Taka jest kolej rzeczy.

Zużyty samochód kończy zawsze na złomie. Nieraz jest tak, że kilka części można z niego wymontować i użyć ich ponownie, czasami jednak całe auto jest do złomowania.

Auto GTA to wieloletnie doświadczenie, pracowitość, profesjonalizm. Działamy solidnie, znamy rynek i mamy wielu klientów, którzy dawno już nam zaufali. Działamy solidnie, rzetelnie, dbając zawsze o naszych klientów.

Jakość naszej pracy jest wysoka, a nasi kontrahenci wiedzą, ze mogą na nas liczyć. Dzięki nam można mieć zawsze to, co najlepsze, solidne i sensowne. Dobra jakość naszych działań zawsze jest gwarantowana. Zapraszamy do kontaktu oraz stałej, wieloletniej współpracy.

Artystyczna strona WWW:
Telefon:
730117117
Siedziba:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Artystyczny REGON:
020742967
Artystyczny NIP:
8951876724

Leave a comment

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

RSS feed for comments on this post.