www.bizuteria-artystyczna.pl -

Biżuteria

12 listopada 2013

Naszyjniki w stylu eco

naszyjnikGaleria biżuterii artystycznej to istna skarbnica pomysłów na niebanalną biżuterię, którą niejedna kobieta uwielbia być obdarowywana. Czerpiemy tu z wielu pomysłów, wsłuchując się jednocześnie w potrzeby i gusta kobiet. Jedno jest pewne. Kobieta jest stworzona do noszenia biżuterii. Podkreśla ona piękno, charakter i styl, każdej z nas.

Biżuteria nie musi hołdować zasadzie „na bogato”. Równie efektownie może wyglądać np. biżuteria w stylu ekologicznym. Wszystko zależy od pomysłu i stylu. Biżuteria tak jak i inne dodatki powinna korespondować z ubiorem. To oczywiste.

Każda nasza Klientka ma konkretne preferencje, co do elementów dekoracyjnych, które wręcz wzbogacają jej dotychczasową kolekcję. Mogą to być kolczyki, bransolety czy naszyjniki. Te ostatnie zajmują większą część naszej kolekcji biżuterii artystycznej. Dużym zainteresowaniem cieszą się np. naszyjniki eco. Są wykonywane z lnu, bawełny, filcu oraz metodą haftu ręcznego – sutasz.

Delikatne naszyjniki stworzone metodą frywolitkową również mają swoje rosnące grono miłośniczek. Ozdoby wykonane szydełkiem to już klasyka, którą wyróżnia ponadczasowość a jednocześnie unikalność wykonania. Takie naszyjniki są idealnym uzupełnieniem każdej minimalistycznych kreacji.

Sorry, the comment form is closed at this time.