www.bizuteria-artystyczna.pl -

Biżuteria

12 listopada 2013

Szklane kolczyki w nowoczesnym wydaniu

kolczykiWiększość kobiet ceni bardzo dekoracyjną biżuterię wykonaną z drogich surowców tj. złoto czy brylanty. Nasza galeria biżuterii artystycznej skierowana jest raczej do klientek, które w słowie i formie minimalizm, widzą dużo większe możliwości. Nasza biżuteria, czerpie z rozmaitych inspiracji.

Motywem wiodącym jest przede wszystkim natura i nowoczesna, surowa forma. Bardzo odpowiada ona szczególnie kobietom charyzmatycznym, silnym, młodym i kreatywnym. Nasze Klientki są wrażliwe na sztukę zdobniczą i podążają z duchem czasu. Biżuteria artystyczna jest dla nich czymś unikalnym, z czym chcą się utożsamiać. Efektownym pomysłem, który zmienia nasz codziennym strój są niebanalne kolczyki.

Istnieje wiele pomysłów oraz surowców, z jakich wykonuje się dekoracje uszu. Z praktyki, kolczyki wykonane z kamieni półszlachetnych, bursztynu, czy metalu, są zazwyczaj ciężkie i nie wyglądają zbyt efektownie. Najbardziej uniwersalnym surowcem jest szkło, kryształ. Kolczyki szklane są niesamowicie lekkie, wspaniale połyskują i rozświetlają twarz każdej kobiety. Nadają romantyzmu, lekkości i łagodności. Uformowane w przeróżny sposób i styl, na pewno znajdują grono swoich stałych nabywców.

Sorry, the comment form is closed at this time.